Projekty dla społeczności lokalnej

Jakość życia w ogromnym stopniu zależy od tego, jak mocno jesteśmy zakorzenieni w naszych środowiskach lokalnych, czy pielęgnujemy dobrosąsiedzkie relacje i włączamy się w działania na rzecz rozwoju społeczności, w której żyjemy, czy też jesteśmy tylko gośćmi w naszych miejscach zamieszkania

Fundacja bardzo ściśle wpisana jest w środowisko lokalne. Podejmujemy działania przede wszystkim na rzecz rozwoju społeczności lokalnej Łomianek, gdzie mieści się nasza siedziba, ale chętnie wspieramy również integrację społeczną w innych gminach.

zdjecie warsztaty
Zajęcia jogi dla seniorów,VII.2020.
zdjecie spacer ornitologiczny
Mobilna szkutnia kajakowa.
zdjecie budki dla owadow
Rodzinne pierniczkowanie online, XII.2020.

Organizujemy zajęcia i warsztaty dla mieszkańców – rekreacyjne, edukacyjne, artystyczne. Przygotowujemy wystawy historyczne i artystyczne. Organizujemy tematyczne gry terenowe.

zdjecie z wystawy 1
Wystawa kończąca kurs fotograficzny dla młodzieży, Łomianki-Buraków, XII.2020r.
zdjecie z wystawy 2
Wystawa fotograficzna na warszawskim Bulwarze im. Pattona, X.2019r.
zdjecie z wystawy 3
Wystawa historyczna "Tam na strychu w Łomiankach", Dąbrowa Leśna, VIII.2019r.