Archiwalne wydarzenia:

Aktywna Jesień Życia dla osób 60+

Wspólnie z Otwartymi Ramionami Fundacją Splotu Ramiennego zaczynamy realizację zadania "Aktywna jesień życia". Zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w zajęciach ruchowych: gimnastyce zdrowy kręgosłup, gimnastyce rekreacyjnej, zajęciach nordic walking, gimnastyce na basenie, a także w nauce brydża sportowego, ceramice i wykładach poświęconych znaczeniu aktywnego trybu życia dla naszego zdrowia. Już w najbliższych dniach startuje gimnastyka zdrowy kręgosłup i ceramika, szczegóły na plakacie. Ogłoszenia o kolejnych zajęciach już wkrótce. ☎️ Zapraszamy do kontaktu i zapisów.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025.

Gminastyka zdrowy kręgosłup dla osób 60+

Od 4 lipca zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w gimnastyce zdrowy kręgosłup. We wtorki o 10 i czwartki o 13:30 w świetlicy miejskiej w Łomiankach przy ulicy Parkowej 2 oraz we czwartki o 16:30 w Klubie Mieszkańca w Szkole Podstawowej w Starych Babicach przy ulicy Polnej 40 będziemy rozciągać i wzmacniać nasze mięśnie przykręgosłupowe. Zapraszamy do zapisów pod nr ☎️ 606 225 863.

Warsztaty ceramiczne dla osób 60+

Otwarte Ramiona Fundacja Splotu Ramiennego zaprasza mieszkańców 60+ z terenu okolicznych gmin na bezpłatne warsztaty ceramiczne, które odbywać się będą we wtorki w godz. 17-18:30 w sali fundacji, przy ul. M.Konopnickiej 1/189 w Dziekanowie Leśnym. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu aktywnie i artystycznie! Zapraszamy uczestników do tworzenia pod okiem instruktora prac z gliny oraz ich szkliwieniu. Nasze warsztaty to miejsce dla kreatywnych pasjonatów i ludzi, którzy chcą odkryć piękno rękodzieła, gdzie można odkryć swój talent artystyczny, ale także zrelaksować się i nawiązać nowe znajomości.

✅ Zajęcia Aktywna Jesień Życia organizujemy dla osób 60+, które chcą rozwijać swoje umiejętności i poznać nowe techniki rękodzielnicze.

✅ Zajęcia Aktywna Jesień Życia organizujemy dla osób 60+, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sprawność oraz uzupełnić swoją wiedzę na ten temat u specjalistów .

✅ Nasze warsztaty to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. ✅ Są bezpłatne i zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

✅ Ilość miejsc ograniczona!

☎️ Informacje i zapisy: (22) 751 24 16/ +48 506 580 295

Aktywna jesień życia - zajęcia nordic walking dla seniorów

Od 12 lipca zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w zajęciach nordic walking. Spotykamy się w środy przy wejściu do pałacu w Falentach, ul. Zygmunta Opackiego 44. Zachęcamy do wspólnego maszerowania

Informacje i zapisy pod nr ☎️ 501 026 252

Aktywna Jesień Życia

Zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w zajęciach gimnastyki rekreacyjnej. Planujemy 24 godzinne spotkania.

Spotykamy się w piątki o godz. 15 w świetlicy miejskiej w Burakowie, ul. Parkowa 2. Startujemy 4 sierpnia.

Informacje i zapisy pod nr telefonu 606 225 863.